Endüstriyel havalandırma,  mutfak davlumbaz sistemleri hizmetleri ile satın alan odaklı bir çalışma yürüten firmamız, yılların tecrübe ve deneyimi ile her daim hizmetlerinde kaliteli işçilikle imalat, satış ve montaj yapmayı devam ettirmektedir.  

Davlumbaz sistemleri hizmetimizde endüstri tipi davlumbaz ekipmanlarının satışı, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde, her alanda gereksinim duyulan davlumbaz sistemlerine yenilikler katmaktayız. 

Arg mekanik baca ve havalandırma sistemleri adı altında etkinlik gösteren firmamız birçok sektörde tüketiciye hizmet vermektedir ve aynı zamanda endüstriyel alanlar için de özel çözümler üretmektedir. Her türlü havalandırma projesinde yer alan firmamız İstanbul genelinde faaliyet göstermektedir. Sanayi tipi davlumbaz sistemlerinin imalatında ise en kaliteli ve sağlam malzemeleri kullanmaktayız. Tüm projelerde imalat aşamasından taahhüt ve montaj aşamasına kadar ustalaşmış kadromuz ile her çapta üretim yaptığımız davlumbaz sistemleri paslanmaz özelliktedir. 

Filtreli ve filtresiz, galvaniz, her boyda mevcut olan davlumbaz ekipmanlarımız endüstriyel mutfaklarda uzun süre dayanıklılık sağlamaktadır ve ayrıca yangına karşı duyarlı malzemeler ile fazladan nitelikler kazanmışlardır. 

Uygun fiyat yapısı ve yüksek kalite anlayışı ile satın alan gereksinimlerini temsil ederek havalandırma sistemlerinde alternatif çözümler üreten davlumbaz sistemleri üretim ve montaj firmamız; ağırlıklı olarak sanayi sektöründe büyük ve ufak çaplı işletmelere hizmet vermektedir. 

Müşteriler ile devamlı iletişim halinde kalarak, işimizi sağlam olarak teslim etmek öncelikli gayemizdir. Endüstri tipi çoklu davlumbaz sistemleri; restoranlar ve endüstriyel mutfaklar için özel olarak projelendirilip montajı yapılır. 

Yine, lokanta içi köşe davlumbaz sistemleri de kendi imalathanemizde istenilen ölçülerde ve özelliklerde üretilerek montajı yapılır. 

Duvar tipi davlumbaz sistemleri ile firmamız güvencesi ile gereksinimler doğrultusunda özel olarak tasarlanmakta olup, en uygun ölçülerde tarafımızda monte edilmektedir. Uzman ekibimiz montaj sonrası bakım aşamasında da büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Lüzumlu önlemler alınarak kurulumu meydana getirilen davlumbaz sistemleri, yoğun çalışma alanları için ideal bir çözüm olmaktadır. 

Havalandırma için lüzumlu diğer tüm destek ve ekipmanlar bünyemizde barınmaktadır.

×
Teklif

Teklif Alın

İletişim Bilgilerimiz

Telefon

+90 212 924 54 29

E-Posta

info@argmekanik.com

Adres

Yakuplu Mah. Safir Sok. Haramidere San. Sit. F Blok No:202-203 Beylikdüzü İstanbul